Politický islám v kostce, úroveň 2

Politický islám v kostce, úroveň 2

Popis:

Překladem knihy Dr. Billa Warnera "Politický islám v kostce, úroveň 2" chceme přispět k popularizaci jedinečného díla autora a navázat na první díl, který jsme úspěšně vydali v roce 2016. Dr. Bill Warner je celosvětově uznávaný odborník na politický islám. Založil a vede vzdělávací organizaci Center for the Study of Political Islam (CSPI). Jeho bohaté zkušenosti s vědeckými teoriemi a matematikou se projevují v jedinečném způsobu, jakým analyzuje islámskou doktrínu.

Je autorem patnácti knih, přednáší po celém světě, píše články a komentuje současné světové dění.

Knihy Billa Warnera vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry (životopis proroka Mohameda) a hadísů (jeho tradic). Pokud budou naše znalosti vycházet z těchto původních textů, bude je možné ověřit a naše porozumění bude mít pevné základy.

Korán i všechny ostatní islámské texty jsou napsány tak, aby byly těžko srozumitelné. Autor se vyznačuje tím, že z objemných a nepřehledných knih tvoří knihy stručné a přehledné.

Díky knihám Billa Warnera pochopíme, co stojí za událostmi v islámském světě.

Věříme, že skrze vzdělávání můžeme zabránit násilnému střetu civilizací.

Citace:

"Musíme si položit otázku: proč z našich daní platíme univerzity, které neučí o doktríně politického islámu? Můžeme to změnit, pokud se sami začneme vzdělávat."

"Nejsme ve válce s terorismem, jsme ve válce s nevzdělaností. Nepřítelem není islám, islám je pouze doktrína. Nepřítelem je naše pasivní nevědomost, která nás oslabuje."

V médiích se objevuje řada názorů na islámskou doktrínu, ale žádná fakta. Nikdo totiž nestuduje základní zdroj informací o skutečné povaze islámu - Mohameda a Alláha. Tento samostudijní kurz vychází ze tří islámských zdrojových textů: koránu, síry ( Mohamedova životopisu ) a hadísů ( jeho tradic ). Pokud budou vaše znalosti vycházet z těchto původních textů, budou jednoduše ověřitelné a vaše porozumění tak bude mít pevné základy.

Korán i všechny ostatní islámské texty jsou napsány tak,a by byly těžko srozumitelné. Když však umělý jazyk nahradíme jednoduchou mluvou, získáme něco ohromujícího.

Díky této knize se zbavíte všech nejasností ohledně islámu. Pochopíte, co stojí za událostmi v islámském světě a co to znamená pro naši civilizaci.

Formát knihy 145 x 205 mm, vazba lepená, 100 stran.

Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 

Běžná cena: 140,00 Kč
Cena: 109,00 Kč

Související zboží

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 112 e-shop systém banan.cz

E-shop Nakladatelství Lukáš Lhoťan 2015 - 2021