Islámská doktrína o křesťanech a židech

Islámská doktrína o křesťanech a židech

Popis:

Než Mohamed zemřel, byli křesťané a židé v Arábii zcela podrobení. Historie jeho vztahů s židy a křesťany určila, jak s nimi bylo během posledních 1400 let zacházeno.

Na úplném začátku v Mekce Mohamed řekl, že k němu proroctví přišla prostřednictvím anděla Gabriela, což byl anděl, který mluvil k Mojžíšovi. V Mekce sám sebe představoval jako proroka v linii židovských proroků. Korán však také mluví o soudném dni, což je křesťanský koncept. Islám je v zásadě křesťanskou a židovskou herezí.

Později v Medíně začal Mohamed pronásledovat židy a křesťany. Džihád zničil arabské polyteisty a přinutil židy a křesťany podrobit se islámu.

Islám je v jednání s židy a křesťany dualistický. Říká, že muslimové, křesťané a židé jsou členové rodiny Abrahamovy, a přesto jsou to úhlavní nepřátelé, které je potřeba si podrobit.

Pokud neznáte islámskou doktrínu o křesťanech a židech, nemůžete pochopit džihád proti Izraeli.

Tato kniha vychází ze skutečných textů islámské nauky, ne z jejich komentářů. Při čtení těch samých učení, jaká čtou islámští učenci, pochopíte, jak islám pohlíží na křesťanství a judaismus. Toto je základ islámu. Není nic hlubšího nebo zásadnějšího než korán, síra a hadísy.

Když budete islám vnímat skrze Mohamedův život, bude pro vás snadné ho pochopit. Fakta zapomenete, ale příběhy si pamatuje každý.

Všechno začalo v okamžiku, kdy Mohamed prožil něco, co se označuje za zjevení od jediného boha. Brzy se vynořily příběhy z židovských svatých textů. Pochopíte židovská a křesťanská učení, jak se odvíjela v Mohamedově životě. V tomto příběhu do sebe všechny dílky zapadnou a vše začne dávat smysl.

Antizide

Kniha "Islámská doktrína o křesťanech a židech" vychází poprvé v českém jazyce a je již naší 8. publikací z jedinečného díla Dr. Billa Warnera.

Dr. Bill Warner je celosvětově uznávaný odborník na politický islám. Založil a vede vzdělávací organizaci Center for the Study of Political Islam International (CSPII). Jeho bohaté zkušenosti s vědeckými teoriemi a matematikou se projevují v jedinečném způsobu, jakým analyzuje islámskou doktrínu. Je autorem patnácti knih, přednáší po celém světě, píše články a komentuje současné světové dění.

Citát: Korán, verš 9:29 "Bojujte proti těm, kdož nevěří v Alláha a v den poslední a nezakazují to, co zakázal Alláh a jeho posel, a kteří neuctívají náboženství pravdy, z těch, kterým se dostalo Písma (židé a křesťané), pokud se nepodrobí a nedají poplatek (džizja) přímo vlastní rukou, jsouce poníženi."

Název: Islámská doktrína o křesťanech a židech

Autor:Bill Warner

Vydavatel: CSPI

Popis: 145 x 205 mm, vazba lepená, 90 stran

Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 

 

Běžná cena: 119,00 Kč
Cena: 99,00 Kč

Související zboží

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 157 e-shop systém banan.cz

E-shop Nakladatelství Lukáš Lhoťan 2011 - 2022