Ruská strategie a evropská uprchlická krize

Ruská strategie a evropská uprchlická krize

Popis:

Než jsem se rozhodl tuto studii vydat, dlouho jsem o ní přemýšlel, hlavně o jejím významu pro naši politickou situaci. Nemám pochyb, že informace obsažené v této knize mají reálný základ. Je víc než logické, že Rusko plně využívá dědictví po SSSR, a to i v oblasti infiltrace sovětských tajných služeb do muslimských organizací a islamistických skupin.

Proč agenti ruské tajné služby infiltrují muslimské organizace? Za prvé, protože mohou. Evropské tajné služby mají stále více svázané ruce sílící multikulturní mentalitou, takže vedení evropských tajných služeb neriskuje přípravu agentů, kteří by se vydávali za muslimy a působili mezi nimi, protože v případě jejich odhalení by z toho politici zelených a sociálních demokratů udělali "peklo" a vedení tajných služeb by to určitě stálo místo, jak se nepřímo v této souvislosti přesvědčil dnes již bývalý šéf německé kontrarozvědky Hans-Georg Maaßen.

Za druhé, Rusové se snaží mít co největší přehled o opozici, tedy o muslimech vyvíjejících aktivity proti Rusku. Aby tento přehled měli, tak musí muslimské komunity infiltrovat. Velkým rizikem je tato infiltrace muslimských komunit agenty ruských tajných služeb, kteří jsou dle potřeby aktivování, aby vyvolávali mezi muslimy a původními Evropany napětí a nepokoje. Ty následně mohou využít další ruští agenti a spojenci k získání většího politického vlivu v Evropě. Pokud se teď některý ze čtenářů začne rozčilovat, že to by přece Rusové neudělali, tak by měl opustit emoce a použít chladnou logiku. Pro Rusy, stejně jako pro Američany, je na prvním místě JEJICH země a JEJICH zájmy a nebudou se přece vzdávat svých zájmu kvůli zájmům nějaké České republiky nebo zájmy Čechů nadřazovat zájmům Rusů.

Americký konzervativní komentátor Trevor Loudon publikaci přivítal slovy: "Autoři si dali pečlivě záležet na závažných argumentech pro něco, na co mají někteří z nás již dlouhou dobu podezření: Moskva záměrně zaplavila Evropu muslimskými uprchlíky. Pro Putina jsou muslimští uprchlíci levnou a efektivní zbraní proti Západu, přičemž lze toto spojení snadno popřít. Uprchlická invaze do Evropy není historickou náhodou. Je to způsob vedení dlouhotrvající asymetrické války vymyšlený v Kremlu…"

Autor Jeff R. Nyquist, Anca-Maria Cerneaová
Překladatel Jozef Zummer, Ivana Kultová
Rok vydání 2019
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 65
ISBN 978-80-907004-5-1
EAN 9788090700451

Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 

 

Běžná cena: 160,00 Kč
Cena: 110,00 Kč

Související zboží

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 73 e-shop systém banan.cz

E-shop Nakladatelství Lukáš Lhoťan 2011 - 2023