Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

Evropa ve smrtelném sevření multikulturalismu a islámu

Popis:

Pro současnou historickou epochu Evropy reprezentovanou EU je charakteristická imigrace ze zemí třetího světa, zvláště muslimů, která nabyla takového masového charakteru, že ji můžeme nazvat invazí. Evropské národy a Evropané se nacházejí v historickém bodě zlomu. Jejich kultura a civilizace v průběhu krátkého času buď zanikne, anebo se vzchopí k novému rozmachu. Jenom na morální odolnosti a odhodlanosti Evropanů a jejich národů záleží, která z variant se stane skutečností. Ve knize se analyzuji příčiny, jak se mohla vyspělá evropská kultura a civilizace dostat na dráhu strmě vedoucí do propadliště dějin. Problematiku autor zkoumal optikou marx-leninského učení.

O autorovi:
Vzděláním ekonom, Vysokou školu absolvoval v roce 1980. V totalitním politickém režimu tedy prožil značnou část svého života a získal nemalé odborné i životní zkušenosti, které jsou pro pochopení současnosti nepostradatelné.

Tematice, kterou prezentuje v této knize, se systematicky věnuje od roku 2002, kdy začal připravovat koncepci integrace Romů do společnosti. Základ mu poskytl jeho otec, obvodní lékař, který dostal začátkem 50. let 20. století za úlohu v rámci své lékařské praxe, na současné poměry v obrovském obvodě, zapojit do budování socialismu i romské komunity. To se mu v krátkém čase i podařilo. Na základě podkladů, které shromáždil od roku 2002, byla v roce 2015 na Slovensku publikována jeho kniha Súmrak európskej civilizácie, podtitul: Barbari sa zmocňujú Európy.V současnosti se věnuje publikační činnosti pro Inštitút národnej politiky, Bratislava, SR.

Autor : Pavel Fendek
Vydavatel: Lukáš Lhoťan
Rok vydání 2017
Pořadí vydání 1. vydání
Vazba Brožovaná bez přebalu lesklá
Počet stran 176
ISBN 978-80-907004-0-6
EAN 9788090700406

K tématu doporučujeme: 

Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
Islám a terorismus

Komentáře a texty autora dostupné na Eurabia.cz

Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 

Běžná cena: 250 Kč
Cena: 150 Kč

Související zboží

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 42 e-shop systém banan.cz

E-shop Nakladatelství Lukáš Lhoťan 2015 - 2019