Mohamedův korán - Proč muslimové vraždí za islám

Mohamedův korán - Proč muslimové vraždí za islám

Popis:

 

Lukáš Lhoťan komentuje: „Ten, jehož jméno nesmíte na Facebook napsat, je dnešní politický vězeň a disident z Velké Británie. Za napsání jeho jména sociální síť blokuje uživatele a maže jakoukoliv poznámku o něm. Tak moc nebezpečný dnešním multikulturním neomarxistickým elitám Evropské unie a Velké Británie je. Vydávat či prodávat tuto knihu je dnes skoro zločinem a snaha velkých celosvětových distributorů knih, eshopů a prodejců bránit v šíření této knihy jen potvrzuje sílu a pravdivost jeho svědectví o multikulturalismu a islamizaci Evropy. A právě proto jsem se rozhodl zařadit tuto knihu do našeho eshopu a prodejny s výraznou slevou, protože chci pomoci prorazit cenzuru a pomoci pronásledovanému anglickému vlasteckému disidentovi, jehož jméno nesmíte na Facebooku napsat."

 

„Pane abbé, nenávidím to, co píšete, avšak položím život za to, abyste to mohl dál psát.“ Voltaire

 

Peter McLoughlin píše:

 

Amazon (spolu s ostatními platformami patřícími do toho to kolosu – PayPal, AbeBooks, eBay atd.) smazal z nabídky tento knižní titul. Dokonce to zašlo tak daleko, že i antikvariátní kopie jsou zakázané na Amazonu prodávat. Toto je ekvivalent diktatury nacistů nebo komunistů 21. století. Mnozí jistě pamatují pálení či zabavování knih z těchto diktaturních dob.

 

Přemýšlíte, jaká jiná kniha o islámu byla Amazonem zakázána? Mein Kampf si můžete na Amazonu koupit. Stejně jako teroristický manuál The Anarchist Cookbook.

 

Můj nedávný výzkum ukazuje, že obsah Mohammedova Koránu je vyučován na univerzitách po celém Západě. Tj. vyučuje se chronologický řád Koránu. Akademici používají knihu z roku 1953, která je každé dva roky dotiskována. Je tedy zřejmé, že je toto téma důležité. Proč by jinak byla kniha z roku 1953 tištěna v nových nákladech každé dva roky?

 

Poté, co jsem strávil příliš mnoho času na univerzitách, vím, jak jsou mnozí zoufalí z toho, o čem lze či nelze psát. Taktéž vím, že kdyby existoval nějaký předmět, který by osvětloval všudypřítomný a trvalý problém islámského terorismu, vydalo by to časem na několik tuctů knih. Domnívám se však, že žádný z akademiků se neodváží napsat aktuální popis tohoto tématu ze strachu: a) že jej muslimové zabijí, b) že by u veřejnosti získal na důležitosti tento problém.

 

Amazon odmítá opětovný prodej této knihy a zároveň odmítá uvést, proč byla kniha stažena z prodeje.

 

Zakázali nejprodávanější exegezi Koránu. Nemůžu si pomoct. Za posledních 18 měsíců mi z Amazonu posílali zprávy se žádostmi, abych nabízel tuto knihu ve speciálních prodejních programech. Snažili se prostě co nejvíce profitovat z prodeje knihy. Za těch 18 měsíců kniha získala více než 1000 recenzí.

 

Měl bych být asi pyšný na to, že jsem se podílel na sepsání knihy s 600 poznámkami pod čarou. Mám pocit, že jsem se ocitl ve společnosti Williama Tyndala. William Tyndale byl popraven a spálen za zveřejnění překladu Bible. Myslel jsem si, že jsme daleko od takových praktik, kdy je někdo štván pro sepsání knihy. Jedna z věcí, která mě motivovala na sepsání této knihy, byla myšlenka, že prakticky každá kniha o islámu se zdržuje kritického přístupu k této ideologii.

 

Tommy-robinson

Název: Mohamedův korán - Proč muslimové vraždí za islám

Autoři: Tommy Robinson + Peter McLoughlin

Počet stran: 400

ISBN: 978-80-87525-60-9

 Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 

 

Běžná cena: 499,00 Kč
Cena: 299,00 Kč

Související zboží

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 163 e-shop systém banan.cz

E-shop Nakladatelství Lukáš Lhoťan 2011 - 2022