Jak novináři manipulují

Jak novináři manipulují

Popis:

Zkušený slovenský novinář s dlouholetou praxí ve veřejnoprávním rozhlase i televizi odešel ze světa mainstreamových médií, neboť odmítal dál snášet cenzuru, jíž v nich byl kvůli svým názorům vystavován. Dnes působí na alternativní mediální scéně a píše knihy o vztahu politiky, společnosti a médií. Po publikacích Presstitúti verzus konspirátori (2014), a Držte hubu a krok! (2015) jsou Mediální krysy třetím titulem, který se kriticky staví k všudypřítomnému pokrytectví a šíření politicky motivovaných bludů a lží v tzv. tradičních sdělovacích prostředcích. 

 Odhaluje zákulisní vazby jednotlivých novinářů na (často nadnárodní) politické a ekonomické zájmy, které šířením dezinformací v mediálním prostoru posilují své mocenské postavení. Jak píše sám autor, tato média „přesvědčují širokou veřejnost o otevřené společnosti rozmanitých myšlenkových proudů, a přitom jejich hlavním cílem je deformovat mysl a rozum lidí, občanů, voličů, celých národů, aby kráčeli tak jako krysy za muzikantem z města Hammeln - nejprve do otroctví provázeného ztrátou identity, historických kořenů a tradicí předchozích generací, a nakonec i na jistou smrt. Ve jménu koho a čeho? O tom se vedou informační války mezi oficiální propagandou, alternativními médii, samozvanými mesiáši, dosazenými politicko-mediálními elitami, a stoupenci svobodné vůle, nespoutaného ducha, odůvodněné rebelie a důstojného života.“ Zkušeností a odvahou nazývat věci pravými jmény může být Huďo aktuální inspirací i pro naše poměry. Nepochybně si najde nejen čtenáře, kteří alternativní média sledují.

Známy slovenský novinář Lubomir Huďo píše o nepříjemných tématech a patří k velkým kritikům multikulturalismu, feminismu a konzumní společnosti. Za své názory a odvahu zveřejňovat nepohodlné informace a fakta čelí dlouhodobě perzekuci a mediálním útokům ze strany obhájců dnešního světového řádu. 

Název: Mediální krysy aneb jak novináři manipuluji

Autor: Hudo, Lubomír

Vydavatel: Česká citadela

EAN:9788090739949

ISBN: 978-80-907399-4-9

Překladatel: Žantovský, Petr

Popis:192 stran, česky 

  Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 

Běžná cena: 249,00 Kč
Cena: 159,00 Kč

Související zboží

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 72 e-shop systém banan.cz

E-shop Nakladatelství Lukáš Lhoťan 2011 - 2023