Sloužil jsem Arafatovi: Skutečný příběh snajpra o jeho cestě od nenávisti k lásce

Sloužil jsem Arafatovi: Skutečný příběh snajpra o jeho cestě od nenávisti k lásce

Sloužil jsem Arafatovi: Skutečný příběh snajpra o jeho cestě od nenávisti k lásce

Skutečný příběh snajpra o jeho cestě od nenávisti k lásce. Tass Saada měl už v sedmnácti svůj Kalašnikov. Utekl z domova a stal se ostřelovačem a osobním řidičem Jásira Arafata. Vyrůstal jako palestinský uprchlík v Saúdské Arábii a tato zkušenost jej naučila nenávidět.

Skutečný příběh snajpra o jeho cestě od nenávisti k lásce. Tass Saada měl už v sedmnácti svůj Kalašnikov. Utekl z domova a stal se ostřelovačem a osobním řidičem Jásira Arafata. Vyrůstal jako palestinský uprchlík v Saúdské Arábii a tato zkušenost jej naučila nenávidět. A stejně jako mnozí další Palestinci, obrátil svou nenávist – a svou zbraň – proti Izraeli. Příběh Tasse Saady mohl skončit tragicky, mohl se stát jen další z mnohých obětí nenávisti, která kvasí na Blízkém východě. Ale Tass se měl dočkat lepšího osudu. Jeho příběh vám umožní zblízka nahlédnout: do světa Jásira Arafata, do života, bojů a myšlení palestinského uprchlíka, do srdce muslima, který se stal křesťanem a dočkal se za to pronásledování od vlastní rodiny, do procesu proměny od nenávisti k lásce a naději.

Tento příběh není jen o tom, jak se palestinskému uprchlíkovi podařilo uspět v Americe. Je to příběh, v němž nakonec láska triumfuje nad nenávistí, smíření nad trvalým rozdělením. Tento příběh může inspirovat každého z nás, abychom dokázali překonávat rozdělení a konflikty ve svých životech.


Název: Sloužil jsem Arafatovi

Autor: Saada, Tass

Vydavatel: Institut Williama Wilberforce

EAN: 9788090586307

ISBN: 978-80-905863-0-7

Půvoní název: Once an Arafat Man

Překladatel: Šlomit, Ora

Popis: 1× kniha, brožovaná, 256 stran, česky14,8 × 21 cm

Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 

7
Cena: 199,00 Kč
199

Související zboží

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 100 e-shop systém banan.cz

E-shop Nakladatelství Lukáš Lhoťan 2011 - 2024