Obchodní podmínky

Práva a povinnosti pro prodejce a zákazníka

Všechny ceny knihkupectví a nakladatelství Lukáš Lhoťan jsou uvedeny v Kč, obsahují zákonnou DPH a jsou konečné.  Prodejcem je firma Lukáš Lhoťan, IČ: 87767082, DIČ: CZ8007084965

Podmínky vracení odebraných knih

Pokud nejste se zásilkou spokojeni, můžete knihy do 14 dní vrátit zpět ve stejném stavu, dobře zabalené a pojištěné. A to podle zákona č. 367/2000. Za splnění těchto podmínek prodejce vrátí částku zaplacenou nakupujícím za vrácené zboží poštovní poukázkou na adresu, na kterou bylo toto zboží původně odesláno, a to do sedmi pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Kupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené. Prodávající nevrací částku za poplatky související s odesláním zboží (poštovné, dobírkovné a pod.). Kupující doručí vracené zboží poštou na vlastní náklady na adresu prodejce Lukáš Lhoťan Pstruží 222, Frýdlant nad Ostravicí PSČ 739 11.

Slevy pro velkoodběr

knih Při zájmu o nákup většího množství je možné domluvit individuální slevu. To se týka, také knihkupců a distributorů či organizací.

Způsob odeslání objednaných knih

Při  zaslání objednávky poštou předáváme dopravci do 5 pracovních dnů od objednání. Objednávky jsou vyřizovány v pořadí, v jakém došly. Knihy zasíláme na dobírku. Poštovné v České republice činí při platbě předem na náš účet 80 Kč, dobírkou 120 Kč.

Způsob platby

Pokud kupující při objednání knih zvolí některou z plateb předem na účet prodejce, zavazuje se uhradit celkovou cenu objednávky do 14 dní od její realizace. Pokud prodejce v této lhůtě neobdrží úhradu na svůj účet, bude objednávka prodejcem zrušena.

Situace odmítnutí objednávky

Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky pokud je zadaná doručovací adresa zjevně pochybná či neexistuje v poštovním adresáři. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka. Závaznou objednávkou se rozumí objednávka po uplynutí dvou hodin od jejího přijetí prodávajícím.

Ochrana osobních údajů  

Prodávající se zavazuje, že osobní údaje poskytnuté nakupujícím, využije pouze k účelům souvisejícím se službami nakladatelství Lukáš Lhoťan. A to v souladu s platnými právními předpisy, zejména zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění. Prodávající se zavazuje že osobní údaje neposkytne žádné třetí osobě, pokud to bezprostředně nesouvisí s vyřízením objednávek a hodnocením kvality služeb. V případě písemné zádosti nakupujícího zaslané na emailovou adresu lukaslhotan@seznam.cz ,  a potvrzené odpovědí o ppřijetí žádosti, je prodávající povinen údaje o tomto nakupujícím vymazat z databáze nakupujících.

Jiné situace  

Pokud nakupující opakovaně odmítné jím objednané knihy odebrat a zaplatit, prodávající má právo vyřizování dalších objednávek odmítnout. Kupující musí uvést správnou poštovní adresu, na kterou mají být objednané knihy odeslány. Kupující se dále zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané knihy a zaplatit celkovou cenu za objednané knihy včetně všech poplatků uvedených v závazné objednávce (poštovné, balné, dobírka).

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího potvrzuje souhlas s těmito platnými všeobecnými podmínkami prodávajícího.    

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 100 e-shop systém banan.cz

E-shop Nakladatelství Lukáš Lhoťan 2011 - 2024