Naverbovaná: Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla k islámským teroristům

Naverbovaná: Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla k islámským teroristům

Naverbovaná: Svědectví matky, jejíž nezletilá dcera konvertovala k islámu a uprchla k islámským teroristům

Jak dojde k tomu, že dívka vyrůstající ve spořádané středostavovské rodině, obklopená láskyplným prostředím a výborná studentka dobré soukromé školy, se nechá pobláznit militantním islamistou, přestoupí na jeho víru a odejde do země, kde panují primitivní podmínky?

Popis:

Nedávno českými médií proběhla zpráva o soudu s bývalým duchovním pražské mešity, který financoval islámské teroristy a pomohl utéci k islámským teroristům i jedné české konvertitce k islámu. Ta poté napsala své matce, že kdyby se vrátila do České republiky, bude zde vraždit české nevěřící. Co motivuje mladé Evropanky k tak radikální proměně životů a psychiky? To se můžete dozvědět v této knize na jednom modelovém příkladu. Je dobré být informován, protože toto se bohužel může jednou stát i ve vaši rodině.

Anotace
Jak dojde k tomu, že dívka vyrůstající ve spořádané středostavovské rodině, obklopená láskyplným prostředím a výborná studentka dobré soukromé školy, se nechá pobláznit militantním islamistou, přestoupí na jeho víru a odejde do země, kde panují primitivní podmínky? Přesně to se stalo matce nezletilé dívky. Když její dcera uteče z domova, snaží se matka všemi dostupnými prostředky včetně pomoci Interpolu dostat dceru nazpět. Po dvou letech marné snahy dívku přesvědčit, aby se vrátila domů, a neúspěšných pokusech alespoň se s ní sejít na neutrální půdě v Turecku, se matka smíří s tím, že ani ji, ani vnuka už nikdy neuvidí. Rozhodne se alespoň celou anabázi zveřejnit, aby varovala další rodiče.

Název: Naverbovaná
Autor: Valérie de Boisrolin
Překladatel: Staňková, Ilona
Popis: vázaná, 176 stran, 13,1 × 20,7 cm
ISBN: 978-80-249-3039-8
Rok vydání: 2016 (1. vydání)

Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 

 

7
Cena: 149,00 Kč
149

Související zboží

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 100 e-shop systém banan.cz

E-shop Nakladatelství Lukáš Lhoťan 2011 - 2024