Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

 Co se tedy v Evropě a u nás v Čechách a na Moravě děje? Kolik zde přibylo mešit? Jak narůstá populace muslimů v Evropě? A jaké jsou nejčastější problémy v soužití mezi muslimy a nemuslimy v Evropě? Jak to, že se Rusku daří své muslimy integrovat a nemají tam v soužití takové problémy jako my v EU?

Anotace
Od mediálně rozsáhle pokryté migrační krize z let 2015/16 uplynulo již několik let a česká veřejnost si již na celou situaci „zvykla“. Tato migrační krize neskončila a dále pokračuje, jen prostě už není pro media a veřejnost tolik zajímavá. Do Evropy přicházejí dál a dál zástupy převážně mladých mužů z Afriky a muslimského světa. Narůstá nejen hrozba radikálního islámu, ale i kriminalita a byť se o tom občas hovoří v mediích, česká veřejnost si už na to zvykla a neburcuje ji to k nějaké aktivitě, jako byly protesty v roce 2016. Co se tedy v Evropě a u nás v Čechách a na Moravě děje? Kolik zde přibylo mešit? Jak narůstá populace muslimů v Evropě? A jaké jsou nejčastější problémy v soužití mezi muslimy a nemuslimy v Evropě? Jak to, že se Rusku daří své muslimy integrovat a nemají tam v soužití takové problémy jako my v EU?

Právě těmto otázkám se věnuje tato publikace, jejímž základem je text přednášky přednesené na mezinárodní konferenci v Parlamentu České republiky. Autor touto prací zároveň navazuje na svou předchozí úspěšnou knihu Eurabia: Mýtus nebo realita budoucnosti?


Název: Třetí vlna – islamizace, masová migrace a Rusko

Autor: Lhoťan, Lukáš

Vydavatel: Lhoťan Lukáš

EAN: 9788088352112

ISBN: 978-80-88352-11-2

Popis: 56 stran, 10,5 × 14,8 cm, 2022 (1. vydání)

 Důležité upozornění! Při nákupu nad 500 Kč poštovné zdarma! 

7
Běžná cena: 139,00 Kč
Cena: 99,00 Kč
99

Související zboží

Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 100 e-shop systém banan.cz

E-shop Nakladatelství Lukáš Lhoťan 2011 - 2024